Všeobecné podmínky

Každý profesionál na Profilidi.cz je osobně zodpovědný za obsah své webové prezentace. Tato prezentace slouží jako obchodní nabídka a jednostránková webová prezentace daného profesionála k osobní prezentaci, propagaci a inzerci. Prezentace mají pouze informativní charakter. Pokud oslovujete profesionály inzerující na Profilidi.cz, jednáte na vlastní zodpovědnost a měli byste si počínat stejně obezřetně jako u jakékoli jiné online reklamy.

Profilidi.cz ani jeho provozovatel nesleduje a nemá pod kontrolou žádnou komunikaci mezi profesionály prezentovanými na webu a dalšími osobami (klienti, zákazníci, obchodní partneři či veřejnost). Tyto osoby vždy komunikují s daným profesionálem přímo.

Profilidi.cz ani jeho provozovatel nenese odpovědnost za závazky, zavinění, ztráty či škody způsobené nebo domněle způsobené, přímo ani nepřímo, používáním, uplatňováním či interpretací informací uvedených na webu Profilidi.cz a v souvisejících kanálech.

Pokud narazíte na prezentaci se zastaralými, neúplnými či nepřesnými údaji, kontaktujte přímo daného profesionála. Pokud narazíte na prezentaci, která je podezřelá, zavádějící ve svých tvrzeních, porušující cizí práva, platné zákony či nařízení, nahlaste ji prosím přímo naší podpoře.

Použití citací, grafiky, fotografií nebo jakéhokoli jiného obsahu Profilidi.cz je možné pouze s písemným souhlasem držitele práv. Tím je zpravidla provozovatel webu nebo vlastník obsahu (pokud je u obsahu uveden copyright), případně profesionál, v jehož prezentaci se daný obsah nachází. Krátké textové citace v maximálním rozsahu 2 až 3 vět původ

Profilidi se řídí a respektuje zákony České republiky coby členské země Evropské unie. Případné spory budou projednávány a rozhodovány soudem České republiky v rámci místní jurisdikce Brno-město.

Členský poplatek se platí předem na celé časové období a je nevratný.

Ve své prezentaci můžete zveřejnit pouze obsah, který je váš nebo k jehož zveřejnění máte plný souhlas držitele práv (klient, spolupracovník, autor aj.). Pokud si nejste 100% jistí, jestli můžete daný obsah použít či nikoli, je to jen o důvod víc se ujistit a potřebný souhlas získat.

Vaše prezentace zveřejněná na Profilidi.cz je volně přístupná prostřednictvím internetu. Může ji otevřít i číst kdokoli, může být indexována a ukládána internetovými vyhledávači jako Google, Seznam či Bing, sdílena na sociálních sítích včetně textového či obrazového náhledu atd. Zpracování obsahu vaší prezentace ve veřejném prostoru nelze nijak kontrolovat, což prosím mějte na paměti při jejím vytváření. V prezentaci uvádějte jen informace, které veřejně představují vás a vaše podnikání v nejlepším možném světle a tím nejvhodnějším způsobem či stylem.